| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Eco artikel


2081 | Xoopar Mr. Bio Charging cable
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 102,73 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT41004 |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Merk | Xoopar |
| Materiaal | Recycled plastic |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 8544429090 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 200 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 10 mm |
| Breedte geschenkdoos | 75 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.019000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 42.886 | + 25.000 (verwacht op 21-09-2026) | ||
![]() Zwart | 8.730 | + 15.000 (verwacht op 21-09-2026) | ||
![]() Blauw | 6.964 | + 3.000 (verwacht op 21-09-2026) | ||
![]() Rood | 3.429 | + 3.000 (verwacht op 21-09-2026) | ||
![]() Oranje | 8.323 | + 2.949 (verwacht op 21-09-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























