| Prijs per stuk | (0x) 14,16 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+12
Altair robuuste powerbank op zonne-energie van 5000 mAh 10 W met ingebouwde zaklamp van gerecycled plastic
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 171,34 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX12447190 |
| Afmeting | 15,9 x 8 x 21 cm |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 15,9 |
| Breedte | 21 |
| Hoogte | 8 |
| EAN-code | 8713159730279 |
| Hoogte verpakking | 2,4 |
| Lengte verpakking | 14,3 |
| Breedte verpakking | 9,5 |
| Aantal per binnenverpakking | 60 |
| Materiaal type | Plastic |
| Netto gewicht (kg) | 11,4 |
| Standaard max. aantal kleuren | full colour |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 14,3 x 2,4 x 9,5 cm |
| HS-code | 8507600090000000000000 |
| Aantal onderweg | 1500 |
| Volgende levering | 19-05-2026 00:00:00 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Digitale print |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 40 x 6 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Indiv. gift box + polybag + manual |
| Decorative Packaging | 30 / Inner carton |
Algemeen
| Gewicht | 223.000000 |
| Green Points | 52 |
| CO2-voetafdruk | 4,92157980671015 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 32 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 40 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 25 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 188 | + 1.500 (verwacht op 19-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















