| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

ASTORIA PP beker met siliconen deksel
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 88,33 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8078 |
| Afmeting | Ø8,5X11 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Hoogte verpakking | 0.295 m |
| Lengte verpakking | 0.48 m |
| Breedte verpakking | 0.295 m |
| Inhoud verpakking | 0.042 m3 |
| Materiaal type | PP |
| Netto gewicht (kg) | 0.086 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.392 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 1000 |
| Aantal per verzenddoos | 30 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 3.15 kg |
| Gewicht | 0.103000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 8.444 | |||
![]() Blauw | 4.502 | |||
![]() Rood | 7 | |||
![]() Wit | 11.582 | |||
![]() Groen | 192 | |||
![]() Oranje | 0 | |||
![]() Turquoise | 0 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















