| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
BRACE Dubbelwandige drinkbeker
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 70,06 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6276 |
| Afmeting | Ø8,8X15,1CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 8.8 cm |
| Breedte | 15.1 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Hoogte verpakking | 0.34 m |
| Lengte verpakking | 0.49 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.067 m3 |
| Materiaal type | Roestvrij staal |
| Netto gewicht (kg) | 0.233 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.666 cdm3 |
| Statistieknummer | 9617 0000 |
| Aantal per verzenddoos | 40 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 11.42 kg |
| Gewicht | 0.293000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 0 | + 27.417 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Beige | 0 | + 3.190 (verwacht op 13-05-2026) | ||
![]() Mat zilver | 4.221 | + 7.000 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Wit | 2.546 | + 10.000 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Petrol | 0 | |||
![]() donker marinegroen | 0 | + 3.000 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Marineblauw | 87 | + 9.477 (verwacht op 13-05-2026) |
Reviews
Reviews
10
1 reviews
1
0
0
0
0
Goede kwaliteit!
Goede kwaliteit en snelle levering!
16-12-2025 | Joris

























