| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Eco artikel





TRIDUS PP beker 300 ml
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 127,05 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6866 |
| Afmeting | Ø9X12CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Hoogte verpakking | 0.55 m |
| Lengte verpakking | 0.49 m |
| Breedte verpakking | 0.3 m |
| Inhoud verpakking | 0.081 m3 |
| Materiaal type | PP |
| Netto gewicht (kg) | 0.108 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.348 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 1000 |
| Aantal per verzenddoos | 60 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 6.98 kg |
| Gewicht | 0.116000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 11.650 | + 10.020 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Wit | 11.840 | |||
![]() Marineblauw | 8.402 | + 10.020 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Blauw | 1.473 | + 10.020 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Beige | 0 | + 2.550 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() donker marinegroen | 1.593 | + 3.000 (verwacht op 30-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























