| Prijs per stuk | (0x) 59,71 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+12
BrandCharger draadloze luidspreker Nano Beast
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 72,25 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1430213-050999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Zwart/zilver |
| EAN-code | 8719446079441 |
| Diameter | cm |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 33.3 cm |
| Weight package | 10.3 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0647 ㎥ |
| Materiaal | Abs, Aluminium |
| Number of batteries | 1 |
| On pallet | 8 |
| Inhoud | 2100 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart/zilver | 981 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























