| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Schoudertas non-woven 75g/m²
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 92,57 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91479 |
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Materiaal | Non-woven |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 4202929890 |
Algemeen
| Gewicht | 0.042000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | Inner- & outside label |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 4.717 | + 10.000 (verwacht op 06-09-2026) | ||
![]() Zwart | 8.599 | |||
![]() Donkerblauw | 13.500 | + 15.000 (verwacht op 06-09-2026) | ||
![]() Blauw | 7.043 | + 5.000 (verwacht op 21-09-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 12.901 | |||
![]() Rood | 9.131 | |||
![]() Oranje | 4.543 | + 5.000 (verwacht op 21-09-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 9.622 | + 5.000 (verwacht op 09-09-2026) | ||
![]() Wit / zwart. | 2.689 | |||
![]() Wit / Donkerblauw | 1.329 | + 5.000 (verwacht op 30-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























