| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Festival shotglaasje with lanyard
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 85,31 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90870 |
| Diameter | 45 |
| Lengte | 78 mm |
| Breedte | 58 mm |
| Hoogte | 62 mm |
| Inhoud | 90 ml |
| HS-code | 3926909090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.040000 |
| Microwave Safe | Nee |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant / Blauw | 0 | + 5.400 (verwacht op 16-09-2026) | ||
![]() Transparant / Donker Groen | 0 | + 5.399 (verwacht op 16-09-2026) | ||
![]() Transparant / Wit | 0 | + 5.400 (verwacht op 16-09-2026) | ||
![]() Transparant / Roze | 0 | + 5.400 (verwacht op 16-09-2026) | ||
![]() Transparant / Oranje | 0 | + 5.399 (verwacht op 16-09-2026) | ||
![]() Transparant / Zwart | 0 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























