| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Fresh 'n Rebel Draadloze Powerbank 10000mAh Geschikt voor MagSafe
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 67,75 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 26 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 27 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT49745 |
| Gevaarlijke goederen | 1 |
| Lengte | 104 mm |
| Breedte | 72 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| HS-code | 8507600090 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 159 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 28 mm |
| Breedte geschenkdoos | 104 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.116000 |
| Charging Time | 4 h |
| Input Voltage | DC 5V / 9V / 12V / 15V / 20V |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Roze | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Beige | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Donker grijs | 0 | + 1.500 (verwacht op 14-06-2026) | ||
![]() Blauw | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Rood | 0 | + 340 (verwacht op 14-06-2026) | ||
![]() Lichtblauw | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Dried green | 100 | |||
![]() Lila | 0 | + 300 (verwacht op 17-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























