| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Gerecyclede Non-woven draagtas Talisa
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 49,01 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1267590 |
| Diameter | cm |
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | cm |
| Hoogte | 41 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 43 cm |
| Breedte verpakking | 39 cm |
| Weight package | 14.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.109 ㎥ |
| Materiaal | Pp |
| On pallet | 400 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 35.002 | |||
![]() Bruin | 11.126 | |||
![]() Lime | 11.600 | |||
![]() Rood | 22.424 | |||
![]() Lichtblauw | 12.372 | |||
![]() Wit | 20.461 | |||
![]() Groen | 20.254 | |||
![]() Geel | 18.266 | |||
![]() khaki (écru) | 35.772 | |||
![]() Zwart | 48.351 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























