| Prijs per stuk | (0x) 11,70 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+14
Juice 4000 mAh draadloze powerbank
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 141,57 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX12417281 |
| Afmeting | 12 x 1 x 6,8 cm |
| Batterij inbegrepen | Yes |
| Battery nr | 1 |
| Battery size seq1 | RECHARGEABLE LITHIUM-POLYMER |
| Battery type seq1 | Built-in rechargeable batteries |
| Gewicht van batterij | 73,96 |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 12 |
| Breedte | 6,8 |
| Hoogte | 1 |
| EAN-code | 8713159544272 |
| Hoogte verpakking | 3 |
| Lengte verpakking | 13 |
| Breedte verpakking | 9 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Netto gewicht (kg) | 9,5 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 13 x 3 x 9 cm |
| HS-code | 8507600090000000000000 |
| Merk | Merkloos |
| Materiaal | Aluminium, abs plastic |
| Aantal per verpakking | 50 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 50 x 25 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Indiv. gift box + polybag + manual |
| Decorative Packaging | 25 / Inner carton |
Algemeen
| Gewicht | 140.000000 |
| Green Points | 18 |
| CO2-voetafdruk | 5,1847004848087 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 49 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 17 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 31 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | 409 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















