| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
KeyCord 2 cm lanyard
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 44,17 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263158 |
| Lengte | 53 cm |
| EAN-code | 6307909899 |
| Lengte verpakking | 54 cm |
| Breedte verpakking | 33 cm |
| Weight package | 4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0249 ㎥ |
| Materiaal | Nylon |
| On pallet | 250 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() fluo geel | 3.346 | |||
![]() fluo roze | 3.975 | |||
![]() Paars | 10.834 | |||
![]() fluo oranje | 7.654 | |||
![]() Wit | 10.115 | + 10.000 (verwacht op 18-08-2026) | ||
![]() Groen | 6.444 | |||
![]() fluo groen | 3.188 | |||
![]() Blauw | 10.077 | |||
![]() Zwart | 17.967 | |||
![]() Grijs | 8.721 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.































