| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


KeyCord Budget Safety 2 cm lanyard
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 61,71 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 260821 |
| Lengte | 53 cm |
| EAN-code | 6307909899 |
| Lengte verpakking | 54 cm |
| Breedte verpakking | 33 cm |
| Weight package | 10.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0481 ㎥ |
| Materiaal | Polyester |
| On pallet | 800 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 10.791 | |||
![]() Blauw | 7.451 | |||
![]() Rood | 7.957 | |||
![]() Donkerblauw | 3.749 | + 8.549 (verwacht op 18-08-2026) | ||
![]() Groen | 3.095 | |||
![]() Wit | 9.627 | |||
![]() Oranje | 5.808 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























