| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


LANY Lanyard, metalen haak. 20 mm
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 39,93 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8595 |
| Afmeting | 2X56CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.2 m |
| Lengte verpakking | 0.52 m |
| Breedte verpakking | 0.32 m |
| Inhoud verpakking | 0.033 m3 |
| Materiaal type | PET |
| Netto gewicht (kg) | 0.018 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.067 cdm3 |
| Statistieknummer | 6307 9098 |
| Aantal per verzenddoos | 500 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9.66 kg |
| Gewicht | 0.020000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 136.063 | |||
![]() Blauw | 44.859 | |||
![]() Rood | 41.520 | |||
![]() Wit | 74.014 | |||
![]() Groen | 36.531 | |||
![]() Oranje | 45.718 | |||
![]() Turquoise | 19.730 | |||
![]() Royal blauw | 34.914 | |||
![]() Fuchsia | 16.907 | |||
![]() Limoen | 24.422 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























