| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Lanyard Safety GRS RPET 2 cm keycord
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 52,64 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262864 |
| Lengte | 48 cm |
| EAN-code | 6307909899 |
| Lengte verpakking | 53.4 cm |
| Breedte verpakking | 33.5 cm |
| Weight package | 10.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0572 ㎥ |
| Materiaal | RPET |
| On pallet | 800 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Navy | 8.568 | |||
![]() Rood | 1.326 | |||
![]() Oranje | 2.321 | |||
![]() Blauw | 9.099 | |||
![]() Wit | 12.980 | |||
![]() Zwart | 8.357 | |||
![]() Groen | 1.451 | + 10.400 (verwacht op 18-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























