| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Non-woven (80 gsm) draagtas Taye
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 54,45 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1267589 |
| Diameter | cm |
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | cm |
| Hoogte | 41 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 43 cm |
| Breedte verpakking | 39 cm |
| Weight package | 13.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.109 ㎥ |
| Materiaal | Non-woven, Polypropyleen |
| On pallet | 400 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 64.146 | |||
![]() Lichtblauw | 17.174 | |||
![]() Kobaltblauw | 19.094 | |||
![]() Geel | 39.420 | |||
![]() Blauw | 44.753 | |||
![]() Lime | 15.783 | |||
![]() khaki (écru) | 74.135 | |||
![]() Paars | 15.790 | |||
![]() Wit | 42.371 | |||
![]() Rood | 43.828 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























