| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Non-woven draagtas Talisa
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 39,93 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-6227 |
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | 40.5 cm |
| Hoogte | 0.2 cm |
| EAN-code | 4202929800 |
| Lengte verpakking | 46 cm |
| Breedte verpakking | 43 cm |
| Weight package | 8.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0791 ㎥ |
| Materiaal | Polypropyleen |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 299.7 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 4.618 | |||
![]() Bruin | 41.743 | |||
![]() Wit | 12.547 | |||
![]() khaki (écru) | 31.471 | |||
![]() Rood | 10.976 | |||
![]() Paars | 1 | + 9.000 (verwacht op 01-07-2026) | ||
![]() Oranje | 5.618 | + 9.000 (verwacht op 01-07-2026) | ||
![]() Roze | 4.562 | |||
![]() Zwart | 24.987 | |||
![]() Lime | 3.603 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























