| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Pennenlus Flare
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 49,61 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1439348 |
| Diameter | cm |
| Lengte | 6.1 cm |
| Breedte | 3.9 cm |
| Hoogte | 0.1 cm |
| EAN-code | 6307909899 |
| Lengte verpakking | 43.5 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 5.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0392 ㎥ |
| Materiaal | Katoen, Pu, Nylon |
| On pallet | 3000 |
| Inhoud | 2.379 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 89.965 | |||
![]() Wit | 89.969 | |||
![]() Rood | 59.969 | |||
![]() Blauw | 89.964 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























