| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
PocketPower 5000 RCS Recycled Powerbank oplader
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 126,69 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 266454 |
| Lengte | 9 cm |
| EAN-code | 8507600090 |
| Lengte verpakking | 46.5 cm |
| Breedte verpakking | 28 cm |
| Weight package | 10.3 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0299 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled abs |
| Number of batteries | 1 |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 79.38 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 1.702 | + 1.500 (verwacht op 01-01-2099) | ||
![]() Wit | 3.543 | + 2.000 (verwacht op 06-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















