| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
PU notitieboek Eva Original
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 96,20 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-3076 |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 1.56 cm |
| EAN-code | 4820103000 |
| Lengte verpakking | 43 cm |
| Breedte verpakking | 32 cm |
| Weight package | 14.3 kg |
| Inhoud verpakking | 0.033 ㎥ |
| Materiaal | Karton, Papier, Pu |
| On pallet | 25 |
| Inhoud | 458.64 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Paars | 18.497 | |||
![]() Zwart | 10.469 | |||
![]() Rood | 12.087 | |||
![]() Geel | 6.082 | |||
![]() Lichtblauw | 35.746 | |||
![]() Lichtgroen | 37.773 | |||
![]() Blauw | 1 | |||
![]() Wit | 1 | |||
![]() Roze | 12.482 | |||
![]() Oranje | 9.923 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























