| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

R-PET Draagtas gelamineerd non-woven 24 x 11 x 30cm 105g/m²
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 93,78 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 02 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91330 |
| Lengte | 240 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| HS-code | 4202921900 |
Algemeen
| Gewicht | 0.020000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 3.524 | |||
![]() Zwart | 5.000 | |||
![]() Donkerblauw | 4.343 | |||
![]() Rood | 0 | + 5.000 (verwacht op 07-09-2026) | ||
![]() Oranje | 2.647 | |||
![]() Lichtgroen | 2.779 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























