| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

R-PET Draagtas non-woven 38 x 9 x 42cm 75g/m²
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 85,91 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 02 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91325 |
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| HS-code | 4202921900 |
Algemeen
| Gewicht | 0.034000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 4.398 | + 5.000 (verwacht op 26-11-2026) | ||
![]() Zwart | 4.598 | |||
![]() Donkerblauw | 13.890 | |||
![]() Blauw | 5.032 | |||
![]() Rood | 2.800 | + 5.000 (verwacht op 21-10-2026) | ||
![]() Oranje | 10.000 | |||
![]() Groen | 2.070 | + 5.000 (verwacht op 21-10-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 2.740 | |||
![]() Grijs | 3.792 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
































