| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

R-PET Draagtas non-woven 45 x 18 x 45cm 75g/m²
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 119,79 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91329 |
| Lengte | 450 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| HS-code | 4202921900 |
Algemeen
| Gewicht | 0.050000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 5.050 | |||
![]() Zwart | 6.498 | + 5.000 (verwacht op 26-11-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 7.752 | |||
![]() Blauw | 0 | + 5.000 (verwacht op 21-10-2026) | ||
![]() Rood | 5.693 | |||
![]() Oranje | 1.896 | + 5.000 (verwacht op 21-10-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 4.488 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






























