| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


ROUND BASS Draadloze-luidspreker
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 76,84 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8726 |
| Afmeting | Ø6X4,9 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 4.9 cm |
| Hoogte verpakking | 0.18 m |
| Lengte verpakking | 0.33 m |
| Breedte verpakking | 0.33 m |
| Inhoud verpakking | 0.02 m3 |
| Materiaal type | Batterij |
| Netto gewicht (kg) | 0.219 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.392 cdm3 |
| Statistieknummer | 8519 8100 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 12.06 kg |
| Gewicht | 0.240000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 650 | + 2.980 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Rood | 2.035 | |||
![]() Wit | 0 | |||
![]() Oranje | 0 | + 776 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Mat zilver | 304 | |||
![]() Royal blauw | 119 | + 1.881 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Limoen | 1.477 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























