| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Schoudertas katoen OEKO-TEX® 140g/m² 38x10x42cm
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 162,75 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT95158 |
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Materiaal | Katoen, oeko-tex® standard 100 |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 4202929890 |
Algemeen
| Gewicht | 0.086000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 6.965 | |||
![]() Zwart | 23.077 | + 5.100 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 12.448 | |||
![]() Blauw | 6.283 | |||
![]() Lichtblauw | 5.622 | |||
![]() Rood | 4.428 | |||
![]() Oranje | 3.884 | |||
![]() Lichtgroen | 5.037 | |||
![]() Geel | 9.968 | |||
![]() Roze | 6.074 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























