| Prijs per stuk | (0x) 18,13 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
SCX.design C32 60 W switch oplaadkabel met oplichtend logo
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 1.096,87 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX21290 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| EAN-code | 8713159752424 |
| Hoogte verpakking | 32 cm |
| Lengte verpakking | 43 cm |
| Breedte verpakking | 37.3 cm |
| Weight package | 13 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 51 |
| Statistieknummer | 8544429090000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















