| Prijs per stuk | (0x) 39,12 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+7
SCX.design W17 draadloos oplaadstation van 10 W met oplichtend logo en potloodhouder van bamboe
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 1.183,38 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX07871 |
| Kleur | Hout, Zwart |
| Lengte | 180 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| EAN-code | 8713159574873 |
| Hoogte verpakking | 20.8 cm |
| Lengte verpakking | 611 cm |
| Breedte verpakking | 43.2 cm |
| Weight package | 3.6 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Hout |
| Netto gewicht (kg) | 180 |
| Statistieknummer | 850440950000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 20 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.3 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout, Zwart | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















