| Prijs per stuk | (0x) 37,23 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
SCX.design W24 10 W draadloos laadstation
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 450,48 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX12370 |
| Diameter | 80 |
| Kleur | Lichtbruin |
| Lengte | 0 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| EAN-code | 8713159601524 |
| Hoogte verpakking | 17 cm |
| Lengte verpakking | 44 cm |
| Breedte verpakking | 29 cm |
| Weight package | 5.5 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Hout |
| Netto gewicht (kg) | 32 |
| Statistieknummer | 850440950000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 6 kg |
| PMS waarde | 9162 C |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtbruin | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















