| Prijs per stuk | (0x) 30,87 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
SCX.design W29 15 W draadloos oplaadstation
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 933,82 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX15201 |
| Kleur | Transparant helder |
| Lengte | 148 mm |
| Breedte | 133 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| EAN-code | 8713159607205 |
| Hoogte verpakking | 21 cm |
| Lengte verpakking | 46 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 16.15 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Acryl |
| Netto gewicht (kg) | 315 |
| Statistieknummer | 850440950000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 17 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant helder | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















