| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


SIMPLE LANY Lanyard 20 mm
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 39,93 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9058 |
| Afmeting | 2X90CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Hoogte verpakking | 0.26 m |
| Lengte verpakking | 0.48 m |
| Breedte verpakking | 0.3 m |
| Inhoud verpakking | 0.037 m3 |
| Materiaal type | PET |
| Netto gewicht (kg) | 0.01 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.037 cdm3 |
| Statistieknummer | 6307 9098 |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.8 kg |
| Gewicht | 0.011000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 355.387 | |||
![]() Blauw | 94.261 | |||
![]() Rood | 37.691 | |||
![]() Wit | 73.280 | |||
![]() Groen | 46.011 | |||
![]() Oranje | 57.439 | |||
![]() Turquoise | 22.966 | |||
![]() Royal blauw | 111.906 | |||
![]() Fuchsia | 33.342 | |||
![]() Limoen | 37.865 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























