| Prijs per stuk | (0x) 34,42 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+28
Solar Powerbank 8000+ Wireless Charger externe oplader
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 41,65 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 265206-823999999 |
| Kleur | Bamboe |
| EAN-code | 8785260222967 |
| Volgende levering | 06-08-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 3000 |
| Lengte | 14.2 cm |
| Lengte verpakking | 37 cm |
| Breedte verpakking | 20 cm |
| Weight package | 9.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0222 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| Number of batteries | 1 |
| On pallet | 20 |
| Inhoud | 204.48 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Bamboe | 1.237 | + 3.000 (verwacht op 06-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















