| Prijs per stuk | (0x) 1,92 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Sticky notes kraftpapier 3
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 116,16 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT92087-N0094 |
| Kleur | Natuur |
| Letterbox | Yes |
| Print mogelijk | Yes |
| Lengte | 102 mm |
| Breedte | 82 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| HS-code | 4820103000 |
Algemeen
| Gewicht | 60.000000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Natuur | 5.000 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















