| Prijs per stuk | (0x) 0,92 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
VISON SEED Zaadpapier memoblokje
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 55,66 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6510-06 |
| Afmeting | 6X8.5X0.65CM |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
| Hoogte | 0.65 cm |
| Hoogte verpakking | 0.31 m |
| Lengte verpakking | 0.34 m |
| Breedte verpakking | 0.31 m |
| Inhoud verpakking | 0.033 m3 |
| Materiaal type | Graspapier |
| Netto gewicht (kg) | 0.016 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 600 |
| Inhoud | 0.054 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.94 kg |
| Gewicht | 0.020000 |
| PMS waarde | WHITE |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO6510 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941057036 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 106.619 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















