| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Populair




ARCONOT PLAIN A5 notitieboekje
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 95,59 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | AR1804 |
| Afmeting | 21X14X1,6 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 1.6 cm |
| Hoogte verpakking | 0.32 m |
| Lengte verpakking | 0.33 m |
| Breedte verpakking | 0.23 m |
| Inhoud verpakking | 0.024 m3 |
| Materiaal type | Papier |
| Netto gewicht (kg) | 0.288 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.607 cdm3 |
| Statistieknummer | 4820 1030 |
| Aantal per verzenddoos | 40 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 12 kg |
| Gewicht | 0.302000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 38.416 | + 14.200 (verwacht op 03-04-2026) | ||
![]() Blauw | 53.528 | |||
![]() Rood | 16.507 | + 5.040 (verwacht op 15-04-2026) | ||
![]() Wit | 54.792 | |||
![]() Oranje | 11.205 | |||
![]() Turquoise | 13.583 | |||
![]() Royal blauw | 6.219 | |||
![]() Limoen | 7.161 | |||
![]() Steengrijs | 4.454 | |||
![]() Marineblauw | 8.533 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















