| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+7
CirculCup Lid 200 ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 38,60 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 20 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 22 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261879 |
| Diameter | 8 cm |
| EAN-code | 3924100000 |
| Lengte verpakking | 36.7 cm |
| Breedte verpakking | 29.2 cm |
| Weight package | 10 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0332 ㎥ |
| Merk | Circulware |
| Materiaal | Pp |
| On pallet | 304 |
| Inhoud | 402.1239 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Middenblauw | 1.284 | + 1.892 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Off White | 1.610 | + 2.218 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Stone grey | 1.135 | |||
![]() Lichtgroen | 975 | + 1.583 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() middengroen | 1.636 | |||
![]() Zwart | 1.734 | + 2.844 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 404 | + 848 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Beige | 3.899 | + 5.009 (verwacht op 29-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























