| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

To go koffiebeker 350ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 80,47 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT98732 |
| Diameter | 89 |
| Hoogte | 150 |
| Inhoud | 350 ml |
| HS-code | 9617000000 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 94 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 155 mm |
| Breedte geschenkdoos | 94 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.015000 |
| Microwave Safe | Nee |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 0 | + 7.500 (verwacht op 16-08-2026) | ||
![]() Zwart | 14.153 | |||
![]() Donkerblauw | 6.956 | |||
![]() Blauw | 2.739 | |||
![]() Rood | 466 | + 5.000 (verwacht op 16-08-2026) | ||
![]() Oranje | 1.437 | |||
![]() Lichtgroen | 3.552 | |||
![]() Olijfgroen | 238 | |||
![]() Grijs | 100 | + 5.000 (verwacht op 14-10-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























