| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Feltro GRS RPET Shopper winkeltas
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 40,78 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 260791 |
| Lengte | 36 cm |
| EAN-code | 4202229090 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 43 cm |
| Weight package | 10.3 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0991 ㎥ |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 3.820 | |||
![]() Grijs | 10.164 | + 10.000 (verwacht op 27-07-2026) | ||
![]() Donkergrijs | 15.517 | |||
![]() Donkerblauw | 4.270 | |||
![]() Beige | 2.949 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























