| Prijs per stuk | (0x) 32,88 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+12
MOYU Erasable Stone Paper Notebook SoftCover 18 pag.
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 39,78 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261414-004999999 |
| Kleur | Groen |
| EAN-code | 8785260207902 |
| Lengte | 20.9 cm |
| Lengte verpakking | 49.5 cm |
| Breedte verpakking | 39.5 cm |
| Weight package | 21 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0661 ㎥ |
| Merk | Moyu |
| Materiaal | Steenpapier |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 323.95 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Groen | 13 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















