| Prijs per stuk | (0x) 4,41 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+9
Mumbay jute draagtas met katoenen voorvak 18L
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 53,36 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 4 werkdag(en)
Vóór 30 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 02 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX11952600 |
| Afmeting | 45 x 35 x 12 cm |
| Kleur | Natuur / Natuur |
| Lengte | 45 |
| Breedte | 12 |
| Hoogte | 35 |
| EAN-code | 8713159119630 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal | Jute, canvas, 320 g/m2 |
| Netto gewicht (kg) | 14,25 |
| Standaard max. aantal kleuren | 3 |
| HS-code | 4202929890000000000000 |
| Aantal onderweg | 40 |
| Volgende levering | 03-04-2026 00:00:00 |
| Merk | Merkloos |
| Aantal per verpakking | 50 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Zeefdruk |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 300 x 150 mm |
| Decoratie opmerkingen | Zeefdruk: Vanwege de aard van het materiaal brengen wij standaard een onderlaag aan op donkere kleuren om een optimale drukkwaliteit te garanderen, zonder extra kosten. |
Afmeting
| Grammage | 320 g/m2 |
| Decorative Packaging | 50 / Polybag |
Algemeen
| Gewicht | 258.000000 |
| Green Points | 20 |
| CO2-voetafdruk | 1,84990201584293 |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 46 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 51 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 30 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Natuur / Natuur | 19.696 | + 40 (verwacht op 03-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
















