| Prijs per stuk | (0x) 1,41 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
ZOLANG Jute boodschappentas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 85,31 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2209-13 |
| Afmeting | 38X40CM |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 38 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.28 m |
| Lengte verpakking | 0.46 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.052 m3 |
| Materiaal type | Jute |
| Netto gewicht (kg) | 0.09 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 80 |
| Aantal onderweg | 6000 |
| Volgende levering | 19-05-2026 00:00:00 |
| Inhoud | 0.644 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 12 kg |
| Gewicht | 0.100000 |
| PMS waarde | NATURAL |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO2209 |
| Land van herkomst | India |
| GTIN | 8719941071094 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Beige | 14.169 | + 6.000 (verwacht op 19-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















