| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Notitieboek Kraftpapier A5
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 124,63 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT92060 |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| HS-code | 4820103000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.240000 |
| Sheets | 80 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Groen | 2.726 | |||
![]() Oranje | 3.393 | |||
![]() Rood | 2.846 | |||
![]() Zwart | 7.061 | |||
![]() Wit | 2.893 | |||
![]() Blauw | 1.840 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















