| Prijs per stuk | (0x) 4,87 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Organic Cotton Canvas Tote Bag (280 g/m²) tas
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 58,93 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 264931-604999999 |
| Kleur | Ecru |
| EAN-code | 8785260201085 |
| Volgende levering | 07-07-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 100 |
| Lengte | 35.5 cm |
| Lengte verpakking | 52 cm |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Weight package | 14 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0569 ㎥ |
| Materiaal | Organisch canvas |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 19383 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Ecru | 10 | + 100 (verwacht op 07-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















