| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
Shop Easy opvouwbare winkeltas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 72,60 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263202 |
| Lengte | 6 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 7.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0504 ㎥ |
| On pallet | 300 |
| Inhoud | 187.5 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | 12.107 | |||
![]() Zwart | 22.136 | + 6.000 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Groen | 4.923 | + 6.000 (verwacht op 02-09-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 8.181 | + 6.000 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Kobaltblauw | 7.134 | + 6.000 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Wit | 5.231 | + 10.200 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Donkergroen | 3.905 | + 10.200 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Paars | 2.325 | + 5.100 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Magenta | 1 | + 6.000 (verwacht op 02-09-2026) | ||
![]() Geel | 2.666 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























