| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Shop Easy GRS RPET opvouwbare winkeltas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 87,73 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263242 |
| Lengte | 6 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 7.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0384 ㎥ |
| Materiaal | RPET, Polyester |
| On pallet | 250 |
| Inhoud | 187.5 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | 2.880 | + 5.000 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Navy | 7 | + 10.000 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Blauw | 10.541 | |||
![]() Zwart | 12.371 | + 9.000 (verwacht op 02-09-2026) | ||
![]() Groen | 10.002 | |||
![]() Rood | 13.788 | |||
![]() Wit | 12.010 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























