| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

PANY Lanyard, haak en clip. 20 mm
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 53,24 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9354 |
| Afmeting | 2X92,5 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte | 92.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.26 m |
| Lengte verpakking | 0.48 m |
| Breedte verpakking | 0.3 m |
| Inhoud verpakking | 0.037 m3 |
| Materiaal type | PET |
| Netto gewicht (kg) | 0.012 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.037 cdm3 |
| Statistieknummer | 6307 9098 |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14 kg |
| Gewicht | 0.013000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 82.160 | |||
![]() Blauw | 8.540 | |||
![]() Rood | 24.956 | |||
![]() Wit | 32.967 | |||
![]() Groen | 32.563 | |||
![]() Oranje | 45.761 | |||
![]() Turquoise | 8.062 | |||
![]() Royal blauw | 39.072 | |||
![]() Fuchsia | 28.996 | |||
![]() Limoen | 2.451 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























