| Prijs per stuk | (0x) 1,20 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Pocket ECO A6 notitieboek
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 72,60 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 03 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 260755-311999999 |
| Kleur | Naturel |
| EAN-code | 8785260166582 |
| Aantal onderweg | 6000 |
| Volgende levering | 28-05-2026 00:00:00 |
| Lengte | 9.3 cm |
| Lengte verpakking | 42.2 cm |
| Breedte verpakking | 41 cm |
| Weight package | 11.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0306 ㎥ |
| Materiaal | Karton |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 144.243 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Naturel | 4.847 | + 6.000 (verwacht op 28-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















