| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

PU-Notitieboekje Sora A5
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 123,42 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 02 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT92095 |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| HS-code | 4820103000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.260000 |
| Sheets | 96 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtgroen | 0 | + 8.000 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Zwart | 0 | + 78.000 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Pastel blauw | 0 | + 2.500 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Donker bruin | 0 | + 2.500 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Dried green | 0 | + 2.500 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Wit | 0 | + 54.000 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 0 | + 47.000 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Geel | 0 | + 9.000 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Bordeaux | 0 | + 2.500 (verwacht op 30-08-2026) | ||
![]() Champagne | 0 | + 2.500 (verwacht op 30-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























