| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




RecycleNote-L notitieboek
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 90,75 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263642 |
| Lengte | 13.5 cm |
| EAN-code | 4820103000 |
| Lengte verpakking | 30 cm |
| Breedte verpakking | 20.5 cm |
| Weight package | 7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0191 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled karton, Papier |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 356.4 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 5.151 | |||
![]() Blauw | 12.892 | |||
![]() Rood | 2.036 | + 4.000 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Zwart | 11.866 | + 3.000 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 7.728 | + 3.000 (verwacht op 01-01-2099) | ||
![]() Groen | 6.757 | + 3.000 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Oranje | 1.245 | + 5.000 (verwacht op 10-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























