| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



RecycleNote-S notitieboek
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 63,53 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263640 |
| Lengte | 8.5 cm |
| EAN-code | 4820103000 |
| Lengte verpakking | 38.5 cm |
| Breedte verpakking | 28 cm |
| Weight package | 12.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0286 ㎥ |
| Materiaal | Papier |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 93.5 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 1.726 | + 6.000 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Groen | 7.070 | |||
![]() Zwart | 5.245 | + 10.000 (verwacht op 23-07-2026) | ||
![]() Oranje | 7.392 | |||
![]() Rood | 7.545 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























