| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Roestvrijstalen reisbeker Zoe
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 52,88 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-970767 |
| Diameter | 8 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| EAN-code | 7323930000 |
| Lengte verpakking | 47.5 cm |
| Breedte verpakking | 47.5 cm |
| Weight package | 9.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0677 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 603.1858 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Navy | 287 | + 9.000 (verwacht op 28-08-2026) | ||
![]() forest green | 2.771 | + 4.500 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Grijs | 5.695 | |||
![]() Wit | 1 | + 8.175 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Zwart | 2.393 | + 9.000 (verwacht op 10-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























